AirSelect is de meest geavanceerde pneumatische walker op de markt. Dankzij de ingebouwde luchtpomp kan de patiënt de luchtcellen zelf instellen om het comfort en de stabiliteit te optimaliseren en tegelijk het risico op oedeem te minimaliseren.
€140,97 Excl. btw
AirSelect is de meest geavanceerde pneumatische walker op de markt. Dankzij de ingebouwde luchtpomp kan de patiënt de luchtcellen zelf instellen om het comfort en de stabiliteit te optimaliseren en tegelijk het risico op oedeem te minimaliseren.
Indicaties:
Specifiek ontworpen voor stabiele fracturen van de onderste ledematen, de voeten en de enkels, net als voor zware voet verstuikingen en voor postoperatief gebruik
De AirSelect Standard walker biedt de patiënt een maximaal comfort, diverse aanpassingsmogelijkheden en de nodige hulp bij herstel. De vormaanpassende buitenkant steunt op een gepatenteerde geavanceerde technologie die de behandeling versterkt en het resultaat verbetert. Dankzij de ingebouwde luchtpomp kan de patiënt de luchtcellen zelf instellen om het comfort en de stabiliteit te optimaliseren en tegelijk het risico op oedeem te minimaliseren.
De SoftStrike technologie zorgt ervoor dat schokken die ontstaan in het hielinzetstuk opgevangen en gedempt worden. De klinisch geteste rolzool draagt dan weer bij tot een natuurlijke stapbeweging, waardoor de patiënt zijn dagelijkse activiteiten kan voortzetten.
XS | schoenmaat < 35,5 |
S | schoenmaat 35,5 - 39,5 |
M | schoenmaat 39,5 - 43 |
L | schoenmaat 43 - 47 |
XL | schoenmaat > 47 |
...en kunt u het product niet vinden? Dan helpen onze adviseurs u graag verder!
Neem contact op met één van onze adviseurs. Bel 03/297 66 45
Makkelijk en duidelijk. Veelal binnen 1-3 werkdagen geleverd.