Nieuws
Webwinkel
Voor-u-gelezen
Nieuwe aspirine hoopvol in strijd tegen kanker

Wetenschappers van de Sophie Davis School of Biomedical Education in het Amerikaanse New York hebben een nieuw soort aspirine ontwikkeld, die de groei van kankercellen sterk vermindert. Het nieuwe geneesmiddel heeft bovendien geen gevaarlijke bijwerkingen, maar werd nog niet getest op mensen.
Lees verder »
Geplaatst 19-03-2012
Sporters opgelet! De eikenprocessierups is er weer!
Het is natuurlijk heerlijk om met mooi weer buiten te sporten.

Lees verder »
Geplaatst 31-05-2011
Nederland gaat de komende jaren in verdubbeld tempo vergrijzen
Nederland gaat de komende jaren in verdubbeld tempo vergrijzen. In de komende 5 jaar komen er een half miljoen 65-plussers bij. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).


Lees verder »
Geplaatst 27-12-2010
wielercongres
Schrif je nu in voor het Nationaal Wielercongres |
|
Fietsfanaten opgelet! Zaterdag 22 januari wordt het 1e Wielerland Nationaal Wielercongres ‘Met de experts op de pedalen’ gehouden te Eindhoven. Het doel van het interactieve congres is om kennis vanuit de sportmedische kant te delen met wielrennend Nederland. Sprekers van naam en faam komen hun kennis ten tonele brengen! Daarnaast gaan deelnemers in discussie met (oud)profrenners en specialisten, kunnen er gedurende de dag vragen worden gesteld en is er een ‘lunch stability’. |
Lees verder »
Geplaatst 21-12-2010
Aanbiedingen
Inloggen
Nieuwsbrief

De lengte van de gemiddelde Belg neemt elke tien jaar toe met één tot anderhalve centimeter. Dat hebben we te danken aan onze steeds verbeterende levensomstandigheden. "Lange tijd werd gedacht dat we groter werden door genetische factoren en door de vermenging van volkeren. Maar dat blijkt niet het geval te zijn", zegt Martine Vercauteren van de ULB in Het Nieuwsblad.